SEPETİM
You have no items in your shopping cart.

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Minar Mobilya, 2012 yılı başlarında modern çağa uygun ürünler üretmek amacıyla kurulmasının yanı sıra geçmişi yarım asır geriye dayanmaktadır.

Güremen Orman Ürünleri’nin kereste ve sunta ticareti ile başlayan bu yolculuğu; gelişen teknolojiyle her geçen gün artan kapasitesi ve insanların ihtiyaçlarına cevap verme isteği “Minar” markasını doğurmuştur.

Minar Mobilya; 32.000 m2’lik açık alan 20.000m2 kapalı alanda en son teknoloji ve geliştirilmiş otomasyon sistemi ile donatılmış CNC üretim hatları ile faaliyet göstermektedir.

Minar Mobilya, ürünlerini Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu genelinde DIY zincir mağazalarda ve online pazarda satışa sunmaktadır.

2016 yılı başlarında mobilya üretiminin yanı sıra yatak, puf ve minder gibi bahçe ürünleri üretimine başlamış olup aynı şekilde online pazarda ve bayilerde bu ürünleri satışa sunmuştur.

Fiyat ve kalitenin ön planda tutulduğu ürünlerde müşterileri tarafından yapılan olumlu yorumlar ve yoğun ilgi sayesinde Minar markası her geçen gün biraz daha büyümektedir. 

Misyonunuz

Müşterilerimizle iş ortaklığı anlayışı ile ilişkiler kurarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun ve en üst kalite standartlarında ürünler üretip, hizmet sağlamak.

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışı pazarda, sektöründe marka yaratarak öncelikli tercih edilen firma olmak.

İş Ortaklarımız