SEPETİM
You have no items in your shopping cart.

product.share.title

product.share.description

Newport Yuvarlak Zigon Sehpa / Fuşya

149,90 TL
129,90 TL
%13 discount
In Stock :Yes
Free shipping

Newport Yuvarlak Zigon Sehpa / Fuşya

Ürün Özellikleri

Genel Özellikleri
Marka Minar Mobilya
Ürün Çeşidi Sehpa
Marka Bilgilendirme Minar Mobilya, 2012 yılının başlarında Minar Mobilya markası ile Güremen Orman Ürünleri modern çağa ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun modern ürünler üretmek ve pazarda büyük bir yere sahip olabilmek için modüler mobilya üretimi ve pazarlamasını yapmaya başlamıştır. GardropKitaplık, Çalışma Masası, Antre, Duvar Rafı, Sehpa, Çok Amaçlı Dolap, Tv Ünitesi ve Genç Odası olmak üzere birçok farklı kateogoride mobilya üretim gerçekleştiren Minar Mobilya'nın ürünleri her çeşit kullanımına uygundur.
Ölçüsü Büyük: Yükseklik 52cm - Genişlik 33,5cm - Derinlik 33,5cm, Orta: Büyük: Yükseklik 50cm - Genişlik 33,5cm - Derinlik 33,5cm, Küçük: Büyük: Yükseklik 48cm - Genişlik 33,5cm - Derinlik 33,5cm,
Ürün Özellikler Kullanılan Tüm Malzemeler TSE onaylı , E1 Kalitesinde olup Kanserojen Madde içermez ve Anti Bakteriyeldir. Ürün Üst tablası 1.sınıf Mdf üzeri membran kaplamalı olarak üretilmiştir, kolay temizlenebilir. Ürün ayakları ağaç üzeri şeffaf ceviz boyalıdır. 
Garanti Süresi -
Teslimat & Kurulum
Kargo Firması Anlaşmalı Kargo
Sipariş Vermeden Önce Ürün detaylarını ve ölçülerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Ürün görsellerindeki aksesuarlar dekorasyon amaçlı olup, fiyata dahil değildir.
Siparişin Teslimatı Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilir. Ürün kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalıdır. Kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturarak değişim ve iade talebinde bulunabilirsiniz.
Ürünün Kurulumu
  • Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası ve kullanma klavuzu çıkmaktadır.
  • Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Unfortunately we are unable to ship abroad at the moment.

Tüm Türkiye’ ye ücretsiz olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürün teslimatı yapılmaktadır. Eğer bulunduğunuz ilçede kargo şubesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde ürün teslimi yapılır.
Siparişinizi teslim alırken lütfen kontrol ediniz pakette herhangi bir hasar görürseniz kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturunuz. İade ve değişim kuralları gereği hasar tespit tutanağı tutulmadan sipariş iptali yapılan paketlerin iadeleri kabul edilmemektedir. Değişim taleplerinizde mutlaka mail atmanızı rica ederiz.
Önemli !
Kurulum ve montajı yapılan ürünler için kesinlikle iade işlemi yapılamamaktadır.

Recently viewed products

Picture of Newport Yuvarlak Zigon Sehpa / Fuşya
% 13 discount

Newport Yuvarlak Zigon Sehpa / Fuşya

129,90 TL 149,90 TL